Agrostav Pardubice

Agrostav Pardubice

 nahledwww

 

 

 

Počátky Agrostavu Pardubice sahají do roku 1971, kdy došlo ke sloučení tehdejších melioračních družstev působících v okresu Pardubice v Agrostav Pardubice, společný zemědělský podnik. V roce 1992 byla firma přetransformována na akciovou společnost tak, jak ji naši zákazníci a obchodní partneři znají i dnes.

 

Se změnami struktury a formy vlastnictví firmy souvisela i úprava výrobního programu, kdy realizaci převážně zemědělských staveb a melioračních systémů částečně vystřídaly stavby bytové, občanské, průmyslové, inženýrské sítě všeho druhu a také stavby ekologické.

 

Udržení stávajících zákazníků a získávání těch nových bylo hlavní motivací vedení společnosti pro zavedení systému řízení jakosti ISO 9002:1994, které se stalo skutečností již v roce 2000. V současné době zde tento systém funguje v aktualizované podobě jako ČSN EN ISO 9001:2009. Péče o životní prostředí je u nás od roku 2004 podporována certifikací systému environmentálního managementu ČSN EN ISO 14001. A k těmto předchozím naposled přibyl také systém bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, podle požadavku britského standardu OHSAS 18001 a jehož certifikace proběhla v Agrostavu Pardubice, a.s. v lednu r.2006.

 

V roce 2012 bylo sídlo firmy přemístěno do nových prostor v Černé za Bory.

Facebookové www

 

facebook

 

Webdesign + Facebooková kampaň

Tvorba www a facebooku.

facebookwwwnavstevaresenikontaktujte

Spojte se s námi

.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress