Nové www a e-marketing 2019 AKCE – 50%

 

www.internettop.cz

Potřebujete-li službu na internetu, musíte si toto přečíst!  

Kontaktujte nás a domluvte si nezávislou schůzku nebo telekonzultaci

50% sleva na kompletní e-marketing

Na tvorbu www prezentace a na všechny služby E-marketingu

Systémy se stávají Vaším vlastnictvím

!!!NIC NEPRONAJÍMÁME!!!

Kontaktujte nás pro nezávaznou schůzku  603 471 568

 
Kontaktujte nás! Na nezávazné schůzce Vám nabídneme řešení Vaší e-prezentace, SEO optimalizace a propojení na největší vyhledávače a sociální sítě v ČR, Zjistíte informace co pro Vás dokážeme vytvořit s 50% dotací my a co bez dotace nedokáží jiní.Navíc na Vás přeneseme viditelnost přes naše spravované portály, kde máme ročně průchodnost ve Vašem regionu  přes 6 000 000 uživatelů ročně.
 
Za nezávaznou schůzku nic nehradíte, přijedeme k Vám!
Nebo nám jen zavolejte 🙂
 

Pro správný chod www potřebujete tyto 3 věci

WWW prezentace od 6700Kč

Naše společnost Internet Top, s.r.o. se zabývá již 15 let tvorbou, kompletní inovací a správou www stránek, e-shopů, tvorba firemních facebooků, SEO optimalizací (viditelnosti firem na předních pozicích na internetu v největších vyhledávačích jako je Seznam.cz a Google.cz jež tvoří 99% vyhledávání na českém internetu), PPC kampane a dalších služeb pro široké spektrum zákazníků, jejichž spokojenost je pro nás na prvním místě.
Více informací zde…

SEO optimalizace od 5000Kč

S vyhledávači Google.cz a Seznam.cz jsme pro Vaši společnost zavedli SEO optimalizaci. Připojíme pro Vás po dobu SEO optimalizace nový systém, na kterém aplikujeme unikátní program dohledání pro pozice s 6500 městy, obcemi i s kraji.  Tento systém vede na nabídku Vašich www stránek. Výsledek je opět naprosto ohromující, posuďte sami na x příkladech. Prosazení pak pokračuje každým dnem. SEO je cesta ke svobodě.
Více informací zde…

Firemní Facebook od 3000Kč

S vyhledávači 12x více zákazníků přijde během roku na Vaše www stránky díky propojení na sociální sítě nežli na PC Od roku 2107 lze  na FB i obchodovat! Zajistíte přísun nových klientů cca. 20000 nově /rok. Možnost anket, akcí, hromadných nabídek. Získávání popularity a skupiny odběratelů. Přesné cílení na lokalitu, pohlaví, věk , zájem atd… Provozujeme i PPC kampaně pro viditelnost a přesné cílení nových i stávajících zákazníků.
Více informací zde…

Vše co si budete přát navíc naleznete ZDE

Tvorba www stránek / e-shopu / firemní Facebook: 

Základní webové stránky doporučujeme vytvářet s rozdělením na 3 vlny tvorby 
Zákazník si vybírá použije-li bod 1 a 2. variantu, případně ještě bod 3
od 6 700 Kč jednorázový poplatek / firemní Facebook od 3 000 Kč jednorázový poplatek  (poskytujeme 50% slevu. Sleva je již započítana)
 1. Vytvoření www na redakčním systému, který se stává Vaším majetkem
 2. Umístění www na Vaší doméně (buď zajistíme nové jméno / kontaktujeme Vašeho poskytovatele o FTP přístupy a stavíme www na Vaší stávající doméně a hostingu (jménu a prostoru))
 3. Zapojíme licencovanou grafiku (vytvoříme Vaši prezentaci s takovými zdroji /obrázky, videa a texty, aby nebylo možné je nijak právně zpochybnit nebo napadnout.
 4. Vytvoříme www prezentaci dle Vašich požadavků rozložením i funkčností.
 5. Základní naplnění a zprovoznění.
 6. Předání www s administračním vstupem pro plnohodnotné používíní www prezentace.
 7. Technická podpora.

 

Vytvoření SEO optimalizace = viditelnost
od 5000 Kč roční poplatek (poskytujeme 50% slevu. Sleva je již započítána)
 1. Vytvoření značek pro roboty /H-mety / Klíčová slova. Popis www / titulky www/ atd..
 2. Napojení na 6 300 měst a obcí v ČR / pouze danou lokalitu.
 3. Vytvoření sitemapu a indexování ve vyhledávačích pro roboty Seznam a Google.
 4. Vytvoření zpětných Tématických odkazů.
 5. Propojení na Seznam a Google tj. 99 % vyhledávání v ČR.
 6. Roční správa SEO optimalizace.

PPC kampaně / vytvoření PPC + správa

 

od 3000 Kč 1/4 roku (poskytujeme 50% slevu. Sleva je již započítana)
 1. Vytvoření a správa kampaní /výběr pohlaví, věk, lokalita, zájem, dostupnost, atd../
 2. Správa souteží, anket, přivedení zákazníků na www, produkt, službu, sdílení, lajky,  navýšení prodeje.
 3. Vyhodnocení a následná práce, znovuzapojení již oslovených klientů do další nabídky
 4. Vytváření sledujících skupin pro odběr novinek a nabídek.
 5. Vytváření komunit – oslovujících novinkami, nabídkami, slevovými kupony, atd…

Nejde o to jen mít www ale, udělat je tak aby fungovali!!!

7 algoritmů viditelnosti www které pro Vás vytvoříme

Co je dnes nutné mít k www, aby byly správně indexovány vyhledávači.
Umíme uplatnit
7 algoritmů = BONITU pro správné vyhledávání www!

 1. Doménové jméno by mělo nejvíce odpovídat tomu GRO co děláte (produkt / služba) případně spojená s místem – lokalitou. Například název školy + lokalita všem známá.
 2. Obsah webu by měl jít s tématem popisu a záznamu v registrech internetu. Nedávat pouze obrázky, ale popis např.  alespoň pul stránky formát A4 k tomu co chcete nabídnout, aby bylo právě toto na webu patrno a vyhledáváno. Dobré je použít formu pasiv / aktiv konstantní popisky a například rubrika novinky, kde se popis mění. 🙂
 3. Webová prezentace musí obsahovat tzv. SEO – jedná se o optimalizaci stránky pro vyhledávače a jejich roboty. tito roboti procházejí internet a nabídnou ve spirále od Vašeho připojení logickou odpověd na Váš dotaz ve vyhlledávači. Jedná se o značky, klíčová slova, popisy stránky, názvy a titulky skryté v kódu www. Jak to funguje? Jsem-li z Berouna a vyhládávám například instalátéra, moje připojení rozpozná mou lokalitu a ve spirále mi nabídne nejlépe optimalizované odkazy na instalatéry v mém nejbližším okolí. SEO využíva přední pozice v tzv. Fulltextu tj. obsahové síti internetu. POZOR – umíme Vás dostat na celou republiku aniž byste museli mít všude pobočku firmy nebo školy. Jsme napojeni na 6 300 měst a obcí a dokážeme společnost na zvolené klíčové slovo nebo slovní spojení umístit ve vybrané lokalitě na přední pozice Seznamu a Googlu. Tuto službu nabízí v ČR pouze naše společnost! Zeptejte se našich poradců na podporu přes satelitní weby!
 4. Na Vaší www prezentaci musí vést tzv. Tématické odkazy. Znamená to, že pokud máte www vytvořeny a nepodporuje Vás více odkazů z dobře navštěvovaných webů, nedostane Váš web velké hodnocení a nebude opět splňovat plný % počet pro celkovou BONITU tzn. Vytvořit www stránky Vám může i FRANTA za 1/3 ceny, ale pokud nemáte za sebou firmu, která podporuje více internetových systémů nedostanete se na přední místa ve vyhledávačích. Naše společnost zastřešuje 2500 firem z různých oborů a služeb, vede na nás XY odkazů z internetu, provozujeme portály školství. 12 500 škol v ČR a 6 300 měst a obcí. Tuto BONITU přenášíme na našeho klienta a tím ho posouváme před jeho konkurenci.
 5. Propojení na sociální sítěSeznam a Google dnes vyžaduje propojení na sociální sítě. V ČR je nejvíce rozšířen Facebook. I když nemusíme být příznivci tohoto systému, přináší v propojení s www prezentací řadu výhod. Facebook je dnes v ČR používán cca 5 600 000 uživateli s aktivními profily. Produktivní věk pro oslovení klientů využívajících Facebook v ČR je od 18 – 45 let tj. produktivní věk, který je na Facebooku zastoupen 3 700 000 profily. Propojením na www získáváte nejen nástroj pro oslovení přímým sdělením nabídky produktů a služeb pro konkrétní osobu (Facebook ví, jste li muž/žena, kolik je Vám let, o co se zajímáte, kde bydlíte, použije Vaše přátele k šíření numerické vlny pro předávání informací /Vaši známí uvidí, že lajkujete a sdílíte stránky, produkt, službu a přenášíte tak na ně informaci/ ale slouží hlavně k předání informace například… Dnes se ruší trénink, sezení spolku bylo přeloženo na..atd…) Facebook je všemi 12x více využíván než Internetové vyhledávače. Umíme přínosně propojit Váš web s Facebookem! Prosadíme Vás i díky znalosti PPC kamapní = přivedení zákazníků dle xy výběrů!
 6. Certifikáty SSL – zabezpečené www stránky začínající adresou https:// – přechod na zabezpečenou formu Vaší prezentace. Kdo ji nemá, opět nedosahuje BONITU www ve vyhledávačích. Navíc takováto prezentace se bude po vyhledání a před vstupem zákazníka ohlašovat jako “ Pozor tato stránka obshauje bezpečnostní riziko“ opravdu chcete na tuto stránku vstoupit? Pokud se tato hláška objeví na PC Vašim klientům, je to špatně! Dokážeme Vaše www stránky zabezpečit a vytvořit pro Vás tak plnohodnotnou www prezentaci na celém Internetu u nás i v zahraničí.
 7. Responsivní designe – zobrazení pro telefony a tablety – Vytvoříme prezentace pro tablety a mobily V posledních letech došlo k redesignu grafiky a nastavení www pro responsivní designe, nebo-li zobrazení www v mobilních prohlížečích. Momentální statistiky ukazují, že si uživatele začínají více prohlížet prezentace v mobilních zařízeních a tabletech, než-li v PC. Statistika ukazuje že % poměr je dne okolo 40% PC a 60% Mobilní aplikace. Od roku 2018 bude například Google upřednostňovat weby na vyhledávači v lepších pozicích s responzivním designem. Facebookové profily které tvoříme pro společnosti společně s www stránkami jsou dnes také 12x více navštěvovány, než je samotná www prezentace dané firmy.Sledujeme proto trendy a nabízíme společnostem tvorbu www ne jen po grafické stránce kompatibilní s PC i mobilními aplikacemi, ale nabízíme kompletní e-marketing pro Internet v ČR i zahraničí.
 

Ukázka responsivního zobrazení v různých zařízeních

 

 

Z naší strany vložíme do Vašeho projektu naše dlouholeté zkušenosti a znalost tvorby internetových projektů. Je naším přesvědčením, že každý má tvořit to, čemu rozumí. Stejně jako vy vytváříte pro své klienty ty nejlepší produkty a služby s vírou, že právě Vy a jen Vy tuto práci dokážete udělat nejlépe.
S pozdravem

Martin Petreje
Internet Top s.r.o.
Tovární 1112
53701 Chrudim
Te.l:  469 620 064
Mob. 603 471 568
Fax: 469 620 064
URL: www.internettop.cz
FB: www.facebook.com/internettopsro/
E-mail: petreje@internettop.cz

Spojte se s námi

.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress