Co by jste měli vědět, než si necháte vytvořit www prezentaci!!!

Mnoho klientů si chce nechat vytvořit www stránky a udělá to u různých firem. Často se setkávám s tím, že byl zákazník nedoinformován a v podstatě vzat jako „rukojmí“ v TZV „spolupráci na tvorbě a následné správě webu“ protože nedostal od firmy XY potřebné informace k provozu vytvořeného webu. Na co si tedy dát pozor? Dodržujte naše DESATERO. Naši klienti se tohoto u nás bát nemusí mají tyto služby automaticky!

 

Internet concept

Internet concept

  1. Vaše doména je známá ale hledá někdo Vaše jméno na internetu – Jaké jméno by na www tedy mělo být?
  2. Vaše prezentace je hotova a umístěna na prostor ze kterého bude spuštěna do vyhledávání. Je tato prezentace se systémem opravdu Vaše a je provozována na Vašem prostoru?
  3. Budujete si viditelnost tzv. SEO. Jedná se o optimalizaci Vaší www prezentace na klíčová slova hledaná respondentem na Internetu. Máte správně zvolená klíčová slova nebo je to jen Vaše profesionální slepota, že si myslíte že lidé opravdu hledají věcí pod jménem, které vy používáte z profese ale lidé jej ani neznají!
  4. Obsahuje zdrojový kód Vašich www stránek opravdu vše co má obsahovat aby jej roboti vyhledávačů a v našem případě se jedná především o SEZNAM.CZ a GOOGLE.CZ našli správně?
  5. Vedou na Vaše www stránky opravdu tématické zpětné odkazy, přes které získáváte bonitu a pořadí ve vyhledávačích v tzv. full textu?
  6. Dostali jste nakonec opravdu to co jste chtěli, nebo jste se nechali umluvit tím, „co je pro Vás prý lepší“?
  7. Chodí někdo na Vaše www stránky a prodáváte přes Vaše www stránky
  8. Jste spojeni jako firma se sociální sítí například Facebook  .(podmínka viditelnosti webů od roku 2014)
  9. Jsou Vaše www stránky správně zaindexovány například,  administračními nástroji pro webmastry?
  10. Dokáží Vám opravdu Vaši administrátoři operativně pomoci a jsou Vám k dispozici osobně a nebo na telefonu kdykoli potřebujete?

Spojte se s námi

.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress