Dotace na veškeré služby 50% z programu na podporu podnikání a rozvoje firem

Akce do konce roku 2016 – 50% sleva na všechny služby

akce

ZDARMA přijedeme za Vámi a vytvoříme pro Vás jakoukoli službu s 50% dotací – Hradíte pouze 50% z ceny tvorby na jakoukoli službu www stránky, e-shopy, SEO optimalizace pro viditelnost na klíčová slova na prvotních pozicích před konkurencí ve Vašem oboru na Seznam.cz a Google.cz, PPC reklama s tvorbou profesionálních firemních prezentací s propojením na další sociální sítě např. Linked -IN, poradenství, Navíc ZDARMA Technická podpora na 1 rok v ceně + propojení na státní správu BONITA pro vyhledávání! Kompletní e-marketingová strategie.

 

rozvoj

Zajistíme pro Vaší společnost 50% dotaci na rozvoj podnikání z ceny www stránek či jiné služby. Pokud se nám nepodaří tuto dotaci pro Vaši společnost získat, Veškeré náklady jdou za námi a Vy hradíte vždy pouze 50% z ceny tvorby vybrané služby či produktu. Inovujte nejduležitější reklamu Vaší firmy pro rok 2017!!!

Co získáte naší spoluprácí:

  1. Moderní www prezentaci /e-shop s možností kompletní administrace všech www stránek
  2. Neomezené vkládání  produtků, fotek, videí, dokumentů, atd…
  3. Propojení na sociální sítě například profesionální firemní Facebook nebo Linked -IN
  4. Viditielnost na Internetových vyhledávačích na předních pozicích před Vaší konkurencí na klíčová slova Vašeho oboru , produktu, služby.
  5. Propojení na naše spravované databáze Školství 11 500 škol a Měst a obcí 6300 starostů s celkovým objemem návštěv ročně okolo 6 000 000 – Tuto návštěvnost přeneseme jako jediný tvůrci na Vás – Získáte velkou BONITU – Přivedeme Vám zákazníky – Uzavřete více zakázek !!!

V případě zájmu o podrobných informacích o dotacích čtěte zde…. Najdeme vždy možnost získání dotace.

ppc

reklama

Popis dotace pro – OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost

kontaktujte

Spojte se s námi

.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress