pshero_0072 copyPředzakázkový list

Potřebujete pomoci zorientovat se ve světě internetu, ale ještě jste se nerozhodli kdo je pro Vaší firmu či společnost ten nejlepší partner?

Zavolejte nám a my na základě předzakázkového listu pro Vás zdarma provedeme průzkum a analýzu Vašich možností a to jak viditelnosti na internetu tak i předpokladu správného výběru druhu prezentace na internetu spolu s potřebnou viditelností v největších vyhledávačích jako je Seznam.cz a Google.cz

Zjistíme jaké jméno Vaší domény je pro Vás nejpříhodnější, zda je toto jméno na internetu volné a rezervujeme jej pro Vaší firmu či společnost s potřebným prostorem a datbázé pro provoz Vaší prezentace.

Poradíme Vám s podklady pro Vaši prezentaci, s dokumenty, fotografiemi, videi a dalšími soubory.

Pokud budete chtít i po této konzultaci spolupracovat na projektu s naší společností, budeme se rádi podílet na celkové podobě www prezentace, e-shopu či SEO optimalizace. Jsme připraveni Vám nabídnou i v dalších letech poradenství. podporu a technickou znalost našich zaměstnanců.

Podepsáním předzakázkového listu má  klient právo na slevu na zvolenou službu v technické podpoře v době trvání 1 rok v další případné realizaci zakázky. Technická podpora bude poskytnuta zcela ZDARAMA.

Ukázka Předzakázkového listu nyní s 50% dotací:

Prezentace pro klienty-page-015

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress