Telefonní seznam pro školství

  • Jsme největší provozovatel portálů pro školství , pro děti a rodiče v ČR

Naše společnost před 10 lety začala vytvářet databáze školství a portály pro děti. Tyto portály jsou velmi dobře dohledatelné a často navštěvované. Propojení Vaší firmy s těmito portály získáte větší bonitu na internetu, každý den obdržíte nové poptávky na Vaše produkty či služby a zařadíte Vaše www na přední pozice ve vyhledávačích na zvolená klíčová slova. Na těchto portálech jsme do dnešní doby zastřešily informace z aktuálních školských zařízeních, které spravujeme.

Počty školských zařízení
Mateřské školy 5069
Základní školy 4216
Střední školy 1474
Základní umělecké školy 478
Celkem 11237

Propojení portálů k dnešnímu dni je velmi rozsáhlé. Denně se zde zobrazí přes 15 000 stran od uživatelů internetu a dojde ke stovkám objednání služeb a produktů.

 

 

Pro velikou oblibu těchto portálů, obrovský nárůst návštěvníků a firem, za rok 2012 přes  5 000 000 uživatelů internetu a nárůstu firem, kteří si přejí být v těchto portálech zaregistrováni, z důvodu zaměření produktů a služeb pro děti a pro školy vydáváme  další tzv. TELEFONNÍ SEZNAM FIREM

Zaregistrované firmy budou opět propojeny ze všech portálů školství a portálů pro děti a rodiče a budou zveřejněny v TELEFONNÍM SEZNAMU FIREM, který je doručen ZDARMA do rukou všech ředitelů škol v ČR!!!

Umožňujeme tak školám i široké veřejnosti rychleji nalézt školu, firmu nebo společnost nabízející produkt, či službu dle klíčových slov, zaměření činnosti, města , kraje nebo jejího názvu.

Všem školám v ČR tak poskytneme opět rychlejší přístup k informacím od Vaší firmy, poskytující služby a produkty pro děti. Pro bližší informace kontaktujte naše operátory.

Co tím firma získá? Proč by se měla vůbec propojovat s těmito portály když nemá produkt nebo službu tohoto zaměření?

  1. Aktivní reklamu pro rozesílání nabídek do všech portálů pro děti NEOMEZENĚ
  2. Reklamu, která je na Internetu vidět 365 dní / 24 hodin denně
  3. Reklamu na portálech pro děti, která  má denně  přes 15 000 zobrazených stran
  4. Reklamu, která má již v databázi 11 500 školských subjektů pro oslovení
  5. Viditelnost na internetu na klíčová slova ve Vašem oboru před konkurencí
  6. Zápis v telefonním seznamu je doručen v tištěné formě do všech 11 500 škol v ČR
  7. Díky tomuto propojení přivedeme více klientů na Vaše webové stránky

Firemní zápisy jsou zde vytvářeny s propojením vyhledávačů na internetu (Seznam, Atlas, Centrum, regionální vyhledávače a další) na Vaše www stránky s vlastní základní optimalizací SEO na klíčová slova pro přední umístění Vaší nabídky na internetu na předních pozicích. Vlastní administrací s možností vkládání a rozesílání nabídky do portálů pro děti.

 Návštěvnost těchto portálů je kolem 500 000 zobrazených stran od škol, rodičů a uživatelů internetu za jeden měsíc cca. 15 000 zobrazených stran deně.

 Získejte 11 500 nových potencionálních zákazníků ve školství + tisíce dalších uživatelů internetu a buďte s námi lépe vidět na celém českém internetu!!!!

Propojíme Vás  ZDARMA v rámci tvorby Vaší www prezentace či e-shopu

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress