Doporučte nás a získejte za to finanční odměnu


Doporučte nás a nabídněte naše služby. Zavolejte nám, domluvíme se  s Vámi, podepíšeme dohodu o zprostředkování, přijedeme za klientem (můžete být při jednání) a pokud podepíšeme smlouvu s Vámi zprostředkovaným klientem, vyplatíme Vám vždy % provizi viz. tabulka provizí níže.

Jsme si vědomi, že propagace je největší trumf všech firem. Ne vždy jsme ale tam, kde můžeme nabídnout své služby a přitom by vzájemnou spolupráci mezi naší společností poskytující tvorbu kompletního e-marketingu využil zrovna Váš známý nebo člen rodiny.

Co tvoříme pro naše klienty:

 • Webové www stránky na míru s licencovanou grafikou
 • E-shopy s propojením na platební systémy a zasílkovny
 • SEO optimalizace – viditelnost na předních stranách vyhledávačů Seznam a Google 99 % vyhledávání v ČR s napojením na unikátní systém s 6 300 měst a obcí v ČR s garancí první strany viditelnosti před Vaší konkurencí
 • Firemní profily na sociálních sítích například na Facebooku, kde Vás lidé hledají až 12x více nežli ve firmách na internetu
 • PPC reklamy, aktivní zviditelnění firem na vyhledávačích a sociálních sítích
 • Firemní zápisy a propojení na portály s ročním zobrazením okolo 6 000 000
 • Propojení na portály měst a obcí, portály firem, portály školství, portály s katologovým zařazením dané firmy
 • SSL certifikáty – propojení a zabezpečení e-prezentace na internetu pro příchod a správu klientů
 • Responsivní zobrazení e-služby v tabletu a telefonu, upraveným způsobem pro tato zařízení
 • Kompletní e-marketing po celém internetu v ČR i zahraničí
 • Technickou podporu po celý rok na telefonu, e-mailem, osobně na sídle klienta, na sídle naší společnosti.

TABULKA PROVIZÍ

Základní nabídka provize je 20 % z uzavřené částky bez zakoupení grafických prvků a domény + hostingu + MySQL databáze

Stránky či jiné služby e-marketingu od 10 000 Kč odměna 20 % – od 2 000 Kč

Stránky či jiné služby e-marketingu od 20 000 Kč odměna 20 % –  od 4 000 Kč

Stránky či jiné služby e-marketingu od 30 000 Kč odměna 20 % – 6 000 Kč

Stránky či jiné služby e-marketingu od 40 000 Kč odměna 20 % – 8 000 Kč

Stránky či jiné služby e-marketingu od 50 000 Kč odměna 20% – 10 000 Kč

Stránky či jiné služby e-marketingu od 60 000 Kč – Individuální % provize dle dohody

Při dlouhodobé spolupráci % navýšení provize. Ano, spolupráci s naší společností nabízíme také dlouhodobě a nabízíme případně i proškolení na služby naší společnosti pro externí spolupráci, pro možnost telefonní OP sjednávání schůzek pro naše marketingové poradce.


Co to vlastně děláme? .. ještě jednou a česky 🙂

 1. Doménové jméno by mělo nejvíce odpovídat tomu GRO, co děláte (produkt / služba) případně spojená s místem – lokalitou. Například název školy + lokalita všem známá.
 2. Obsah webu by měl jít s tématem popisu a záznamu v registrech internetu. Nedávat pouze obrázky, ale popis např.  Formát A5 k tomu co chcete, aby bylo na webu patrno a vyhledáváno. Dobré je použít formu pasiv / aktiv konstantní popisky a například rubrika novinky, kde se popis mění.
 3. Webová prezentace musí obsahovat tzv. SEO – jedná se o optimalizaci stránky pro vyhledávače a jejich roboty. Tito roboti procházejí internet a nabídnou ve spirále od Vašeho připojení logickou odpověď na Váš dotaz ve vyhledávači. Jedná se o značky, klíčová slova, popisy stránky, názvy a titulky skryté v kódu www stránek. Jak to funguje? Jsem-li z Berouna a vyhledávám například instalatéra, moje připojení rozpozná mou lokalitu a ve spirále mi nabídne nejlépe optimalizované odkazy na instalatéry v mém nejbližším okolí. SEO využívá přední pozice v tzv. Fulltextu tj. obsahové síti internetu. POZOR – umíme Vás dostat na přední pozice s optimalizací na celou ČR, aniž byste museli mít všude pobočku firmy nebo školy. Jsme napojeni na 6 300 měst a obcí a dokážeme společnost na zvolené klíčové slovo nebo slovní spojení umístit ve vybrané lokalitě na přední pozice Seznamu a Googlu. Tuto službu nabízí v ČR pouze naše společnost! Zeptejte se našich poradců na podporu přes satelitní weby!
 4. Na Vaší www prezentaci musí vést tzv. Tématické odkazy. Znamená to, že pokud máte www vytvořeny a nepodporuje Vás více odkazů z dobře navštěvovaných webů, nedostane Váš web velké hodnocení a nebude opět splňovat plný % počet pro celkovou BONITU tzn. Vytvořit www stránky Vám může i FRANTA za 1/3 ceny, ale pokud nemáte za sebou firmu, která podporuje více internetových systémů nedostanete se na přední místa ve vyhledávačích. Naše společnost zastřešuje 2500 firem z různých oborů a služeb, vede na nás XY odkazů z internetu, provozujeme portály školství. 12 500 škol v ČR a 6 300 měst a obcí. Tuto BONITU přenášíme na našeho klienta a tím ho posouváme před jeho konkurenci.
 5. Propojení na sociální sítěSeznam a Google dnes vyžaduje propojení na sociální sítě. V ČR je nejvíce rozšířen Facebook. I když nemusíme být příznivci tohoto systému, přináší v propojení s www prezentací řadu výhod. Facebook je dnes v ČR používán nejvíce cca 5 600 000 uživateli s aktivními profily. Produktivní věk pro oslovení klientů využívajících Facebook v ČR je od 18 – 45 let tj. produktivní věk, který je na Facebooku zastoupen 3 700 000 profily. Propojením na www získáváte nejen nástroj pro oslovení přímým sdělením nabídky produktů a služeb pro konkrétní osobu (Facebook ví, jste li muž/žena, kolik je Vám let, o co se zajímáte, kde bydlíte, použije Vaše přátele k šíření numerické vlny pro předávání informací /Vaši známí uvidí, že lajkujete a sdílíte stránky, produkt, službu a přenášíte tak na ně informaci/ ale slouží hlavně k předání informace například… Dnes se ruší trénink, sezení spolku bylo přeloženo na..atd…) Facebook je všemi 12x více využíván než Internetové vyhledávače. Umíme přínosně propojit Váš web s Facebookem! Prosadíme Vás i díky znalosti PPC kamapní = přivedení zákazníků dle xy výběrů!
 6. Certifikáty SSL – zabezpečené www stránky začínající adresou https:// – přechod na zabezpečenou formu Vaší prezentace. Kdo ji nemá, opět nedosahuje BONITU www ve vyhledávačích. Navíc takováto prezentace se bude po vyhledání a před vstupem zákazníka ohlašovat jako " Pozor tato stránka obshauje bezpečnostní riziko" opravdu chcete na tuto stránku vstoupit? Pokud se tato hláška objeví na PC Vašim klientům, je to špatně! Dokážeme Vaše www stránky zabezpečit a vytvořit pro Vás tak plnohodnotnou www prezentaci na celém Internetu u nás i v zahraničí.
 7. PPC reklama –  eeeee samostatně více zde :-)
 8. Responsivní designe – zobrazení pro telefony a tablety Vytvoříme prezentace pro tablety a mobily. V posledních letech došlo k redesignu grafiky a nastavení www pro responsivní designe, nebo-li zobrazení www v mobilních prohlížečích. Momentální statistiky ukazují, že si uživatelé začínají více prohlížet prezentace v mobilních zařízeních a tabletech, než-li v PC. Statistika ukazuje že % poměr je dne okolo 40 % PC a 60 % Mobilní zařízení. Od roku 2018 bude například Google upřednostňovat weby na vyhledávači v lepších pozicích s responsivním designem. Facebookové profily které tvoříme pro společnosti společně s www stránkami, jsou dnes také 12x více navštěvovány, než je samotná www prezentace dané firmy. Sledujeme proto trendy a nabízíme společnostem tvorbu www ne jen po grafické stránce kompatibilní s PC i mobilními aplikacemi, ale nabízíme kompletní e-marketing pro Internet v ČR i zahraničí.
 9. E-mareting – veškeré správa služeb na internetu v ČR i zahraničí. Postaráme se o to, aby jste se nemuseli starat o to,  jak Vás má klient nelézt a jak má nalézt informace o Vás obecně. To přenechte nám a dělejte svůj předmět podnikání s aktivním zapojením své nabídky. Platí  pravidlo….  Kdo není na internetu v dnešní době, ten jakoby nebyl!
 10. Technická podpora – sledujeme Vaše weby a spravujeme je. Reagujeme na změny a víme o nich dříve, abyste se na ně mohli připravit. Sledujeme změny a posouváme Vaši prezentaci neustále kupředu. Jsme na telefonu, emailu, jsme tu osobně kdykoli pro Vás…Nikdy v tom nejste sami!
 11. Propojení na portály s 6 000 000 zobrazením ročně – Představte si, Vaši webovou prezentaci jako "Uchazeče o práci", a roboty na internetu jako "Personální odděleni"…Vstupní pohovor Vaší webové prezentace / eshopu rozhodne o tom, zda se posunete do dalšího a dalšího kola přijímacího řízení. Platí zde jako v běžném životě podobná pravidla. 

  Vaše znalosti v oboru – Sídlo firmy – Tým spolupracovníků – Doporučení od vlivného známého – Zabezpečení dat – Podpora klientů – Cesty vedoucí do a z Vaší firmy a propojení na subdodavatele – Velikost společnosti atd..

  To vše rozhoduje, zda budete úspěšní nebo ne! My Vám můžeme pomoci poznat, pochopit, podpořit a vytvořit cesty vedoucí k tomu, abyste fungovali. Nebuďte naivní, že Vám Váš kamarád vytvoří web za 5000 Kč a budete z něho do konce života prosperovat. TAK TO NEFUNGUJE! Nesvěříte přeci také svůj život autu, které vyrobil amatér. Chcete víc! Vyberte si nás jako silného a zkušeného partnera! Víte, že spravujeme databáze 12 500 škol v ČR a 6 300 měst a obcí. Že přes naše portály na internetu projde denně okolo 20 000 lidí to je asi 6 000 000 ročně a že na Vás tuto BONITU můžeme spoluprácí přenést!

  Partnerské projekty které spravujeme

  Pro školy, Školský zpravodaj, Mateřské školy, Základní školy, Střední školy, Základní umělecké školy, Volná místa ve školství, Miminka – Batolata, Databáze firem – Firemnet, Věci pro děti, Jména pro miminka, Obec-Město, Ostatní prezentace cca 1000 zastoupení.


  Kontaktujte nás – těšíme se na naší spolupráci

  Internet Top s.r.o.

  Tovární 1112
  Chrudim 537 01
  Česká Republika

  IČO: 25995006
  CZ25995006

  Pobočka Chrudim 

  Jednatel společnosti – Telemarketing, Tvorba www stránek, PPC reklama, Facebook, SEO, Obsahový marketing, LOGI, GDPR

  Martin Petreje

  Telefon:  +420 603 471 568 / 469 620 064

  Adresa: Tovární 1112; Chrudim 537 01
  Otevírací doba: Po-Pá   8:00-17:00
   

  Pobočka Chrudim 

  Jednatel společnosti – Firemní zápisy, Katalogy, SQC, MySQL, PHP + Domény, Webhostingy, SSL bezpečnostní certifikáty

  Tomáš Líbal

  Telefon:  +420 603 786 868 / 469 620 064

  Adresa: Tovární 1112; Chrudim 537 01
  Otevírací doba: Po-Pá   8:00-17:00
   Spojte se s námi

.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress