1Internetové služby

Internetová prezentace / e-shop je nejlevnějším a nejefektivnějším řešením propagace Vaší firmy, společnosti, či výrobku nebo služby. Výhoda webové prezentace spočívá především v neomezeném množství zobrazení Vaší nabídky 24 hodin denně / 365 dní v roce.

 

Prvotní investice do tvorby webové prezentace:

 

Není vždy nutné investovat prostředky v desetitisících korun do www prezentace. V dnešní době je www prezentace nezbytnou propagací nejen velkých firem, ale právě rostoucí potřebou získat informaci okamžitě i u malých firem. Běžný uživatel internetu umí v rychlosti, dle logicky zadaných klíčových slov nalézt to, co hledá, a to i s přesností regionu, a to ať na vyhledávačích, které sami určí Vaši polohu a nabídnou shodu ve vyhledávání v dané lokalitě, tak i přes zadání kraje.

Je pouze na Vašem zvážení, zda necháte svou propagaci, a tím i budoucnost Vašeho podnikání na tvorbě „svých známých“ nebo se obrátíte na specializovanou firmu. Rozdíl je velmi znatelný a to již v průběhu měsíců. V dnešní době není jen nutné webovou prezentaci mít, ale hlavně, a to je velmi podstatné, být na internetu vidět na předních pozicích v xxx portálech dohledán na klíčová slova službou tzv. SEO optimalizace. S www prezentací je to jako s obchodem. Buď máte prodejní místo na samotě u lesa a nebo u frekventované silnice – kdo z Vás asi více prodá?!

3

Z vlastních zkušeností víme a setkáváme se s nimi denně, že se na nás obrací firmy, které daly přednost tvorby u „svých známých“ a po dvou měsících zjistí, že stránky nemají jak aktualizovat, z důvodu časové nedostupnosti od tvůrce, či nemají v internetu žádnou vyhovující pozici, protože se neprosadily ani na jedno klíčové slovo a to dokonce ani v regionu, natož v kraji, či v celé ČR.

 

Proč mít www? Stejná otázka jako proč mít hromosvod?

JE TO PROSTĚ V DNEŠNÍ DOBĚ NUTNOST!

Nabízíme proto pro Vás:

  • optimální řešení vaší www prezentace
  • grafický návrh
  • rozdělení www stránek / e-shopu
  • vytvoření grafických fotogalerií a E-katalogů v ceně prezentace
  • SEO optimalizaci – viditelnost před Vaší konkurencí na portálech, jako je Seznam.cz, Google.cz, Centrum.cz, atd…
  • zpětné odkazy z nejdůležitějších vyhledávačů v ČR
  • správu a dohled nad vytvořenou prezentací / e-shopem
  • team operátorů na lince, kteří Vám budou vždy k dispozici
  • zázemí firmy, která má dlouholeté zkušenosti ve tvorbě E-prezentací a marketingu

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress