Ovládáme facebook

facebooklista12X více zákazníků díky propojení na sociální sítě nežli na PC

Od roku 2107 lze  na FB i OBCHODOVAT!

Facebookové kampaně umožňují základní nabídku, která je neměnná. Velkým omylem je, že si tuto Facebookovou stránku můžete udělat sami! Respektive můžete, ale je to asi podobné, jako byste si mysleli, že když napíšete A4 dokument ve wordu a dáte ho na internet, budete s tímto dokumentem na 1. místě ve svém oboru. Věřte proto prosím vyškoleným profesionálům. Sami jste odborníky ve své práci a víte, jak ji máte dělat. Řezník si také nepostaví dům se všemi specifikacemi od projektu až po navržení interiérů!!!

 1. Zajistíte velký přísun nových klientů cca. 20 000 nově /rok
 2. Možnost anket, akcí, hromadných nabídek
 3. Získávání popularity a skupiny vlastních odběratelů
 4. Zaregistrujete si Facebookový profil pod jménem Vaší společnosti ( to totiž může udělat kdokoli ne jen Vaše firma! ) Ochráníme tak Vaši identitu a zřídíme odkaz vedoucí skutečně na Vaší společnost či firmu.
 5. Zabraníte vytvoření falešného profilu
 6. Propojíte jej na své stávající www stránky
 7. Sprava diskuze, přesměrování na Váš e-mail
 8. Provozování reklamních kampaní PPC
 9. Zařazení Vašehoho firemního profilu do skupin na Facebooku
 10. Vlastni grafika, upoutávky, nejrozšířenější sociální síť s každodením použitím 5 000 000 čechů

Dnešním dnem, Vám chceme následně ukázat a sdělit, že umíme a ovládáme Facebook marketing. Dokážeme Vám na vaše facebook site přivézt až 8500 fanoušků za 60 dní.

Níze na obrázku si můžeme všimnout, že Facebooková stránka Ota Halbich má 3 fanoušky..

Ota Halbich

Zde si můžeme všimnout, že facebooková stránka není nijak moc navštěvovaná. Po aplikaci našich zkušeností a vědomostí a zařazení kampaní, získala stránka během 3 hodin o 109 fanoušků více!

Ota Halbich - libisemi

Využijte našich už tak levných služeb a získejte pro své stránky na facebooku okamžitou návštěvnost a zájem o Vaše produkty, služby či jiné nabízené možnosti.

Jsma certifikovani na Facebook

Jak děláme Facebookové kampaně a proč být trpělivý než přijde výsledek?

 

Dovolte tedy, abychom nastínili, jak postupujeme ve stavbě Facebookových kampaní. Neprozradíme Vám podrobnosti, jde o know-how naší společnosti. Poodhalíme Vám ale trochu ze zákulisí a snad vysvětlíme, proč byste měli svěřit www prezentaci do rukou odborníků.

Facebook se skládá z několika možností skladby stránky, dále pak propagace, propojení na internet a omezení. Vytvoříme-li Vám stránku, snažíme se ji koncipovat s podobností již od schválení grafiky na webu a tím vizuélně propojovat www prezentaci s následnou facebookovou prezentací. Je nutné si uvědomit, že stavíte svou značku. Nevymýšlejte novou grafiku, podpořte svůj web! Přiveďte na něj zákazníky a donuťte je k interakci zavolání, objednání, nakoupení, zjištění informací.

Stavíme-li Facebook dbáme na:

 1. správné pojmenování fotografií
 2. založení prezentace pod logickou Facebookovou doménou
 3. propojení na státní sektor (plusové body)
 4. propojení na stávající www prezentaci
 5. vytvoření URL odkazů, vymazání viditelných URL adres s tématickým textem
 6. propojení na jednotlivé podstrany www prezentace
 7. statický i plovoucí text
 8. on page a off page stránek
 9. dovolé popisy tzv. Mřížka popis v obrázkách
 10. upozornění na klik – to se mi líbí
 11. vytvoření propojení s www stránkami – umístění plauginu na obě strany
 12. vytvoření propojených komentářů
 13. zaindexování Facebookové kampaně
 14. přeindexování www prezentace
 15. změny ve vyhledávačích Seznam.cz a Google.cz
 16. podpůrné propagování www stránek
 17. přivedení nových zákazníků
 18. prolinkování
 19. vkládání obsahů
 20. vkládání videií
 21. propojení na Google+
 22. atd…

Kolik z těchto věcí znáte vy? Proto prosíme a apelujeme – děláme věci s rozumem, a tak jako Facebooková kampaň, tak i www prezentace a SEO viditelnost je běh na delší čas. Chcete-li v internetovém marketingu uspět, musíte věci dělat před svou konkurencí rychleji, ale hlavně správně. Prosím, neměňte námi vytvořenou prezentaci, všechny body mají své místo. V dalších službách jsme připraveni Vám nabídnout rozšíření o PPC kampaně, propojení na 5.000 uživatelů, získání referencí atd.. Neodborným zásahem z Vaší strany může dojít od Facebookové podpory k podezření zneužití Facebooku a prezentace bude odpojena.

Po vytvoření prezentace obdržíte od certifikovaného člověka z naší společnosti přístup pro vkládání příspěvků a můžete začít pracovat s Vaší Facebookovou prezentací. Tato práce bude z naší strany podporována a Vaše Facebooková prezentace bude podpořena dalšími prvky pro propojení a zviditelnění Vaší nabídky produktů či služeb

Pár dat, proč víme a známe Facebook a proč ho opravdu mít. Věděli jste to … my ANO!

 1. délka strávená lidmi na www prezentaci oproti facebookové prezentaci se = 0,20 minut / 6.74 hodin měsíčně
 2. prezentace www stránek bude v dalším 1/4 letí posuzována nejen podle validity kódu, ale podle SEO optimalizace a zda je propojena na sociální síť ve Vašem případě s Facebookem. Není-li, začne se Vaše www prezentace na „SEZNAMU“ a „GOOGLU“ v dalším období postupně propadat
 3. algoritmy robotu pro vyhledávání SEZNAM.cz a GOOGLE.cz počítají s oboustranným propojením s www prezentací a facebookovém propojení
 4. Na www prezentaci nemáte, jak oslovit přesné lidi, věkovou skupinu, pohlaví, region, atd.. na Facebooku ano.
 5. Facebook vše rozesílá na zdi Vaši a Vašich přátel či skupin a fanoušků… získáváte tak zdarma miliony zákazníků aniž byste je platili.
 6. Zastoupení Facebookové kampaně na věk a počet lidí v ČR je 4 100 000 fanoušků Facebooku z čehož produktivní nakupující skupina je 18-45 let. To jsou lidé, kterým vy prodáváte!!!
 7. Facebook je všemi analytiky posuzován jako největší probojující se gigant na trhu technologického marketingu. Kdo jej nemá a nebude mít, nebude na celém internetu tak propagovaný
 8. Nyní můžete získat lepší a doposud neobsazené adresy www facebokového jména
 9. Nyní můžete oslovit specifikovanou skupinu lidí
 10. Stáří Facebooku bude ovlivňovat pozice www prezentace na internetu.

Spoléhejte na naši znalost, každé vítězství potřebuje svůj čas a správné vedení. Naše společnost je připravena Vám poskytnou technickou znalost a metodiku propojení www stránek a Facebookového marketingu. Jsme cetrifikováni k tomuto oprávnění a jsme na trhu již přes 10 let. Neustále sledujeme novinky a školíme naše zaměstnance.

Naším cílem je Vaše spokojenost. Těšíme se na naší vzájemnou spolupráci.kontaktujte

Spojte se s námi

.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress