4SEO optimalizace

Při tvorbě www stránek základní optimalizace zdrojového kódu SEO ZDARMA. Umístění www pro přední pozice ve vyhledávačích na internetu před Vaší konkurencí na nejznámějších portálech, jako je Seznam.cz , Google.cz, Centrum.cz, Atlas.cz, atd… Zajistíme vytvoření a správu odkazů vedoucí na Vaše stránky na internetu pro dohledání na klíčová slova na předních pozicích, dle Vašeho oboru, produktů a zaměření.

Seo

seznam lgoo

gooogle

 

 

 

 

 

POZOR MEGA NOVINKA v ČR i jiné zemi

Chcete být vidět na Vaše produkty a služby v každém městě, obci či v kraji v ČR nebo v jiné zemi?

Pro vyhledávání společností Google.cz a Seznam.cz jsme pro Vaši společnost zavedli další SEO optimalizaci. Připojíme pro Vás po dobu SEO optimalizace další systém, na kterém aplikujeme náš nový program – dohledání pro pozice s 6500 městy, obcemi i s kraji.  Tento systém vede na nabídku Vašich www stránek. Výsledek je opět naprosto ohromující, posuďte sami na x příkladech. Prosazení pak pokračuje každým dnem.
Vyzkoušejte zadat například do vyhledávače www.google.cz
  • Tvorba www stránek  (a nyní zadejte opakovaně jaké-koli město či obec)  Albrechtice ukázka
  • Tvorba e-shopu (a nyní zadejte opakovaně jaké-koli město či obec) Albrechtice ukázka
  • Tvorba kreativní grafiky (a nyní zadejte opakovaně jaké-koli město či obec) Albrechtice ukázka
  • Tvorba SEO optimalizace (a nyní zadejte opakovaně jaké-koli město či obec) Albrechtice ukázka
  • atd 🙂
Naše společnost zde bude vždy na první stránce pod adresou www.internettop.cz
Chcete být vidět i Vy na Vaše produkty a služby na prvotních pozicích?  Zavolejte nám a budete!
Další ukázka že zviditelníme na internetu i ty www, které se zdánlivě zviditelnit nedají. Jasná ukázka, že i tam kde je těžké prosadit SEO optimalizaci (erotika, sport, nábytek a podobně) jsme ve viditelnosti na klíčová slova, i v této oblasti dokázali klienta prosadit.

SEO

SEO prostě umíme. Přijďte i vy k nám se svoji nabídkou a my ji dokážeme zviditelnit před Vaší konkurencí na prvotních pozicích.

 Dlaší ukázka u jiné společnosti…….

Vytvoření unikátní prezentace s propojením na 4 další samostatné tzv. satelitní weby. Zákazník navíc podpořil každý web SEO optimalizací na lokaci a místa prodejny a další SEO optimalizací pro dohledání klíčového slova nebo sousloví na jeho produkty a služby spojené s propojením na 6000 měst a obcí v ČR + Kraje. Tzn., že je vyhledán na portálech jako je SEZNAM a GOOGLE zahrnující 99% vyhledávání v ČR na prvotních pozicích před konkurencí a navíc i v lokalitách, kde momentálně pobočky nemá, ale je možné například do tohoto místa produkt či službu dopravit či poslat dopravcem. Ukázka v obrázcích je provedena na město Přerov. Takto se doplní vždy město které vyhledává respondent na internetu a je mu nabídnut jako ten správný výsledek hledání SEZNAMEM a GOOGLEM. Celou proceduru zde jak na to zde nezveřejníme, ale je pro Vás připravena stačí si tuto službu na Váš produkt či Vaší službu u nás objednat Emotikona smile. Následovat bude PPC reklama a propojení zákazníků s weby a sociálním systémem Facebook a přivedení XY zákazníků na prodejny zadavatele…

vf

Klíčová slova a spojení, která by na www měl najít ten, kdo je ve vyhledávačích jako je SEZNAM a GOOGLE hledá….

vf2

Doplnění měst zde pro ukázku Přerov všade tam, kde se vyskytují klíčová slova a nabídka vytvořená pro dohledání toho co uživatel ve vyhledávačích jako je SEZNAM a GOOGLE hledá…. Takto Vás najde opravdu každý a je ihned přesměrován na konkrétní nabídku na Vaše www stránky nebo následný prodej Vašich produktů či služeb!!!

vf3

 

 

Informace o návštěvnosti

 

Statistika návštěvnosti našich klientů posledních 15 dní zpětně

Každý rok zvyšujeme návštěvnost portálů, propojujeme nové odkazy a vylepšujeme viditelnost uživatelů.

 Nejste na internetu vidět? … pomůžeme Vám!

Tajemství úspěchu je doopravdy ve vyhledávačích a v pozicích, na kterých se nacházíte ve výsledcích vyhledávání. Málokterý uživatel prochází ve vyhledávači více, než první tři stránky. Je tedy důležité (a pro Vás přínosné), být ve výsledcích hledání pokud možno, co nejvýše. Nejlépe na první pozici.

Pokud nechcete utrácet tisíce za reklamu, jsou vyhledávače jedinou šancí, jak o sobě říci světu. Čím lepší je Vaše pozice, tím větší je Vaše šance v boji o nové klienty.

Optimalizací kódu, kterou provádíme nedojde naprosto k žádné změně vzhledu ani chování Vašich www stránek!

Pokud nejste spokojeni, zavolejte nám a domluvte si nezávaznou konzultaci, na které Vám ZDARMA ukážeme, jak jste vidět na internetu nyní, a jak můžete být vidět po optimalizaci Vašich www stránek rozdíl je ohromující!

Spojte se s námi

.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress