Krabice-Inteshop copyKreativní grafika

Tvorba reklamní grafiky, kreativní a grafické zpracování tiskovin různého druhu, příprava podkladů pro různé tiskové technologie a také grafiky pro „on screen” média. Všechny projekty realizujeme komplexně, tj. od samotného návrhu až po dodání finálního produktu  na váš stůl.

sad

psd6700Kreativní grafika pro tištěnou i internetovou reklamu:

 1. Weby, e-shopy, internetové a „on screen” prezentace
  Prostudujeme prezentace konkurence v Čechách i v zahraničí, tak abychom pochopili, co je ve vašem oboru „TOP”. Vaše prezentace se bude řadit mezi ty NEJ.
 2. Katalogy, prospekty, brožury, letáky, plakáty
  Vytvoříme vám několik grafických návrhů, ze kterých si vyberete vzor, podle kterého vám graficky zpracujeme např. celý katalog.
 3. Obálky a sazba knih, časopisů, magazínů, periodických a neperiodických tiskovin
  Každá kniha i časopis má svůj styl a svého „ducha”. Naše grafické zpracování toto zachytí a vloží jak do vzhledu obálky, tak i do vzhledu textu a bloku knihy, časopisu či magazínu.
 4. Billboardy, citylighty, bannery
  Velké plochy mají svá specifika. Grafický návrh reklamního billboardu u dálnice musí upoutat a být jednoznačný a čitelný i při letmém zhlédnutí.
 5. Zpracování inzerce
  Postaráme se, aby vaše reklama lidi upoutala. První pohled bude vybízet k detailnímu prostudování a i v grafických detailech si bude oko libovat.
 6. Výroční zprávy, portfolia
  I mnoho informací může být podáno zajímavou a „čerstvou” formou. Grafické zpracování bude lidi pobízet k zhlédnutí dalších stran.
 7. Kalendáře, poznámkové bloky, pohledy
  Krásné fotky i zajímavé obrázky si zaslouží kreativní grafický přístup pro umístění do kalendáře či pohledu.
 8. Vizitky, hlavičkové papíry, obálky, pořadače
  Malé, ale důležité. Nechte i vizitku či hlavičkový papír vaší firmy vypovědět něco více – co se dotkne emocí, to přetrvá.

 

Works09

Spojte se s námi

.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress