3Technická podpora + Facebook + PPC

Technická podpora pro firemní facebook  zde…Facebook-PPC-Services

 

Technická podpora pro PPC reklamu zde… pay-per-click-banner

Technická podpora – www/e-shop

V dnešní době potřebujete 3 věci, které Vám pomáhají a vydělávají ve Vaší firmě, tím že jejich používáním přivádíte nové klienty. Je to forma aktivní komunikace.

panama_media_group_internet_web_graphics_products_technical_services (1)

 Jsou to:

  • Mobilní telefon – zastřešuje Váš operátor a hradíte mu paušální poplatek
  • Váš e-mail – Vám doručuje poskytovatel internetového prostoru za roční poplatek
  • WWW stránky – kdo se stará o Vaše www stránky a za co???

 

Za služby internetové prezentace platí 90% firem (stejně asi i vy) od 2 000,- Kč /ročně a to za Doménu (jméno na internetu), Webhosting (prostor na internetu) vlastní e-mail, menší roční úpravy www stránek.

Stránky většinou ale firmám nic nepřinášejí, nefungují, zákazníci na ně nereagují protože nejsou vidět, nejsou zajímavé, nejsou na předních pozicích internetu, firmy nemůžou nebo nechtějí do nich víc investovat.

S námi nic takového ani dělat nemusíte. Převedete-li pod nás správu Vašich www stránek zajistíme pro Vás všechny služby co nyní máte a nebudete platit nic navíc než doposud hradíte! Nemusíte měnit svou internetovou adresu ani obsah www, pouze rozumněji investujete do své www reklamy, která přestane být pasivní a začne se aktivně prosazovat na internetu jako je Seznam, Google, Firemnet.

Tímto krokem, získáte větší návštěvnost svých www stránek – více klientů – více poptávek – peněz.

 Pokud si nás vyberete pro podporu Vašich www stránek již nyní, nabídneme Vám celoroční spolupráci se všemi výhodami viz nabídkové listy v e-mailu níže a navíc pokud se do budoucna rozhodnete investovat do změny www stránek, na všechny naše služby získáte slevu 33% jako naši všichni dosavadní klienti, kteří nyní tvoří přes 13 000 firem a škol v celé ČR.

Spojte se s námi

.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress