notepadPoptávky/Nabídky

Od září 2012 rozšířila naše společnost pro své nové klienty novou službu POPTÁVKA.

Jedná se o službu, které všem našim klientům umožní získat při registraci v katalogu firem odběr poptávek s obecným či specifickým zaměřením na produkt či službu od uživatelů internetu a 11350 školských zařízení v ČR.

Tyto aktuální poptávky se firmám každý den zobrazují v jejich Firemních kartách. Firma má tak denně možnost vybírat si a zpětně oslovovat zadavatele poptávky se svou nabídkou a tím se aktivně zapojit do získávání nových klientů.

Ročně je zde aktualizováno okolo 5 000 poptávek ze stran uživatelů internetu.

Spolupráce s naší společností se díky tomuto propojení firmám několikanásobně vyplatí.

Bližší informace získáte u našich operátorů.

 

NABÍDKYpencil

Získejte nové zákazníky pro rok 2012 – 2013 a oslovte školy, rodiče a širokou veřejnost se svojí nabídkou.

Naše společnost již několik let nabízí možnost zařazení firem do firemních databází s propojením na školství, děti, miminka a rodiče. V těchto databázích je Vaše firma lépe dohledatelná na internetu pro určenou cílovou skupinu. Díky optimalizaci SEO jsou tyto portály na prvních místech na 99% internetu v ČR, které tvoří SEZNAM.cz a GOOGLE.cz. Tím je Vaše firma dohledatelná vždy na prvních pozicích před konkurencí.

Firmy zde mohou již několik let neomezeně rozesílat své nabídky pro školy do tzv. zpravodajů, kde se okamžitě nabídka pro školy zobrazí na všech těchto portálech školství. Školy zde naleznou – Vybavení pro školy a rodiče, věci pro školáky.

Možnost prezentace a umístění nabídky na 10 Portálech pro školy a rodiče momentálně zastřešuje 11350 školských zařízení a ročně je zde zobrazeno přes 5 000 000 stran uživateli internetu.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress