KOMEL CZ s.r.o.

KOMEL CZ s.r.o.

HISTORIE

Historie společnosti KOMEL sahá do roku 1990, kdy byla založena se zaměřením na výrobu rozváděčů elektro. V začátku bylo nejdůležitější vybudovat si dobré jméno a tím získat obchodní partnery v regionu. Po roce výrobní činnosti v garáži pronajala společnost první malé prostory a přijala prvého zaměstnance.

V následujícím období procházela firma poměrně dynamickým rozvojem. Zavádění nových moderních technologií, soustředění se na vysokou kvalitu, pružnost ve výrobě a celkové seriózní vystupování firmy v dalších letech, byly hlavní příčinou rozšíření působnosti na celé území republiky a později i za hranice.

Pokračující vzestup společnosti umožnil zajišťování stále rozsáhlejších zakázek a vedl k rozšiřování podnikatelských aktivit i růstu zaměstnanosti.

 

komel

SOUČASNOST

V současnosti se společnost KOMEL soustředí především na výrobu rozváděčů nízkého napětí. Díky výrobní specializaci dosahuje nejvyšší kvality za odpovídající cenu. Užíváním systému řízení kvality výroby a služeb v souladu s normou ISO 9001 je zajištěna trvalá spokojenost zákazníků.

Udržením vysoké kvality výroby získala společnost široký okruh významných obchodních partnerů a dosáhla pozice jednoho z nejvýznamnějších českých výrobců rozváděčů nízkého napětí, které dodává do celé České Republiky i ostatních států EU.

BUDOUCNOST

Společnost KOMEL se i nadále bude specializovat na výrobu nn rozváděčů. Bude se soustředit na udržení nejvyšší možné kvality výroby a neustálé zlepšování spolupráce s obchodními partnery. Tím chce dosáhnout průběžné zvyšování spokojenosti zákazníků i konkurenceschopnosti na trhu.

Společnost rozšiřuje své aktivity i za hranice EU – do Celní unie a do celého zbytku světa.

 

Webdesign + Facebooková kampaň

Tvorba www a facebooku.

facebookwwwnavstevaresenikontaktujte

Spojte se s námi

.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress