Napsali o nás…

Ať už máte firmu nebo potřebujete vytvořit vlastní kreativní a přehledné webové stránky, je důležité vědět, na koho se s tímto požadavkem obrátit. Na trhu naleznete nespočet společností zabývajícím se tvorbou webových stránek nebo internetových obchodů, ale kvalita odvedené práce bohužel často neodpovídá vašim představám. Co s tím? Nejlepším řešením bude, obrátit se s vaším požadavkem na takovou firmu, která vám udělá vše komplexně. V praxi to znamená: 1. Pěkný design webových stránek, 2. Jejich jednoduchá funkčnost daného webu, 3. SEO optimalizaci. S tímto vším si hravě poradí společnost: Internet Top s.r.o.

kreativ

 

Kreativní grafika obr. 2

Čím vším se společnostwww.internettop.cz zabývá?

  1. Tvorba webových stránek a e-shopů
  2. SEO optimalizace
  3. Technická podpora
  4. Kreativní grafické návrhy
  5. Redakční systém s editací na webové stránky
  6. Facebookové kampaně a reklamy

hapa

Tvorba e-shopů obr. 3

Tvorba webových stránek

V současnosti, kdy internet hýbe světem, je naprostá nutnost, vlastnit webové stránky, které budou propagovat vaši společnost a firemní produkty. Poslouží vám nejenom jako obchodní vizitka, ale také jako informační portál pro vaše zákazníky! Díkysprávně zpracovanému webu, zveřejníte informace o vaší firmě, seznamu produktů nebo je nasměrujete na vaši prodejnu. Máte vlastní představu, jak by měl web vypadat nebo chcete nechat kreativní část na nás? Nic není problém!

empla(orig

Tvorba webových stránek obr. 4

SEO optimalizace

Můžete mít ty nejlepší webové stránky na světě, ale bez správné optimalizace budou takřka k nedohledání. Co to vlastně SEO optimalizace je? Tento význam znamená zajistit maximální viditelnost vašeho webu na prvotních pozicích Google nebo Seznamu. Nikdo v dnešní době nemá čas, zdlouhavě listovat na stránkách internetu, proto se většina z nás uchýlí k výběru společnosti hned v první linii internetu. Při správné optimalizaci webu, již konkurence nebude mít šanci!

masaz

 

 

http://aktualitycz.cz/potrebujete-vytvorit-webove-stranky-e-shop-nebo-poradit-v-oblasti-it/

 

 

Spojte se s námi

.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress