Změna PHP !!!

UPOZORNĚNÍ NA PŘECHOD VYŠŠÍHO ZABEZPEČENÍ A FUNKČNOST PHP na Vaši www prezentaci nebo e-shopu …
Zajistěte aby SuperQC verze 1.4.2 + fungovala i na novějších verzích PHP nabidka Vam dorazi emailem…

Proč k tomu dochází?

Pokud se poskytovatel prostoru rozhodne že v nejbližší době zvedne poskytovaný hosting na jiný druh PHP z důvodu zabezpečení svých serveru (ne Vaší www prezentace) … nebudou Vaše www stránky na tomto systému možná fungovat na 100%. PROČ?
Protože některé ochrany serveru od Vašeho poskytovatele nebudou komunikovat s nějakým „protokolem“ ve Vašem webu.

My Vás pouze upozorňujeme na to, že o tomto nastavení ze stran poskytovatelů prostoru víme a že informujeme o změně i naše klienty.  Pokud si u Vašeho poskytovatele domluvíte nenavýšení hostingu PHP – (což vám nemusí povolit protože ohrožuje svůj prostor) bude vše funkční jak má být dál.

Je logické, že se internet vyvíjí jako ostatní technologie a stejně tak jako TV analog přejde na Digital a vy si zakoupíte seto box je vývoj jasný i zde. My jako prodejci v roli TV víme, že je TV funkční ale nemůžeme za navýšení sítě od poskytovatelů který šíří signál.

Proto nabízíme alternativu, která to vyřeší do budoucna za Vás.

Lépe to asi nevysvětlíme. Pokud o tuto službu nestojíte, nereflektujte na tuto nabídku. Systém ale pak nebude kompatibilní se sítí a náklady na opravu celé prezentace bude nákladnější

Snažíme se pomoc v něčem co jsme nezavinili, ale naopak předejít něčemu co nastane třeba ne teď ale do XY měsíců určitě….

kontaktujte

Spojte se s námi

.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress